Souhrnné informace pro končící studenty – státnice květen 2018

sekretariatKSKA | March 20th, 2018

Studenti jdoucí v květnu 2018 ke státnicím,

na 3.4.2018 byl pro vás vypsán termín DIPR a BCPR.

Své závěrečné práce odevzdávejte na sekretariát dne 3.4.2018 od 9- 12 hod. Pro dřívější termín odevzdání mě prosím informujte e-mailem.

Vaše závěrečná práce musí obsahovat ZADÁNÍ, které si vyzvednete na sekretariátu katedry.

Splnění zápočtu je podmíněno odevzdáním práce na sekretariát 1x pevná vazba, 2x kroužková vazba (1x kroužková vám bude po státnicích vrácena zpět), náhráním práce v pdf. do STAGu pod správným názvem souboru ( vše viz info kvalifikační práce Univerzitní knihovna – časté dotazy), vložením údajů ANOTACE, KLÍČOVÁ SLOVA v ČJ a AJ.

Po kontrole vám bude vystaven zápočtový list, který slouží jako dokument o splnění těchto požadavků.

Zápočty do indexu bude zapisovat PhDr. T. Boukal, Ph.D. v úterý 3. 4. 2018 mezi 10 – 12 hod ve své kanceláři.

Přihlášky k SZZk odvzdávejte na studijní oddělení.

Děkuji

Denisa Bažantová