NÁVŠTĚVA KOLEGŮ Z TAIPEIE A ŠANGHAJE – NÁBOR DOBROVOLNÍKŮ

Adam Horálek | February 28th, 2018

Vážení studenti,

ve dnech 26.-30.3. proběhne na naší katedře několik akcí spojených s naší dlouhodobou spoluprací se Soochowskou univerzitou v Taipei. Budeme organizovat výstavu fotografií z terénní praxe na Taiwanu, veřejné přednášky a mezinárodní studentskou konferenci. Na přípravu celé akce tedy nyní sháníme dobrovolníky z řad studentů:

1. výběr a příprava fotografií, tisk, příprava expozice, textů a občerstvení, program vernisáže – cca 2-4 studenti

2. výběr – veřejné přednášky – hledáme dobrovolníky na přednášku dle vlastního výběru o Taiwanu – 1-2 studenti

3. organizační tým konference – příprava, realizace konference a péče o hosty během jejich pobytu v Pardubicích – tj. od 16:00 ve středu 28.3. do 17:00 v pátek 30.3. (nebo určitou část této doby) – aspoň 6 studentů

Pokusíme se zajistit i nějaké finanční ohodnocení studentům, ale v tuto chvíli zatím nic slíbit nemůžeme, proto vyhlašujeme nábor na dobrovolnické bázi. Přesto doufáme v zájem z vašich řad. Některé spolužáky z Taiwanu již znáte z jejich loňské návštěvy nebo z loňské praxe na Taiwanu.

Hlaste se prosím u mě – na konzultacích nebo e-mailem. Až bude dostatek dobrovolníků, tak bychom svolali první organizační schůzku. Uveďte také, v které dny a časy se můžete organizačních schůzek účastnit.
Děkuji a s pozdravem

Adam Horálek