Adaptační kurz 2014

Webmaster | October 16th, 2014

Ani letošní začátek studujního ročníku nemohl chybět již tradiční Adaptační kurz Katedry sociálních věd. Adaptační kurz byl podobně jako minulý ročník rozdělen do 3 dnů, během kterých si budoucí studenti mohli prohlédnout kampus univerzity, seznámit se se svými budoucími spolužáky, poznat město Pardubice, prožít večerní život studenta a také navštívit několik tematických přednášek od vedoucího katedry dr. Michala Tošnera a dr Hany Synkové. Kromě odborných přednášek studenti zhlédli i filmy starších spolužáků – Jirky Tichého, Adély Olejníkové a Láďi Švece.

Z ohlasů studentů, které byly pozitivní, jsme byli rádi, že tato akce má smysl a do budoucna budeme v ní pokračovat. Děkujeme všem zúčastněným studentům, vyučujícím a dalším spolupracovníkům za pomoc s vytvořením letošního ročníku Adaptačního kurzu.