Den otevřených dveří 19.1.2016

Webmaster | January 23rd, 2016

Dne 19.1. 2016 jsme zájemcům o studium sociální antropologie na Dni otevřených dveří přiblížili podstatné informace týkající se studia. Z vyučujících vystoupili vedoucí katedry Adam Horálek a Hana Synková. Ti představili Katedru sociálních věd Univerzity Pardubice a poukázali na využití aplikované antropologie. Student Tomáš Vodička uchazečům představil katederní web, Facebook katedry a informační systém STAG. Doktorand Radek Vorlíček posluchače seznámil s možným uplatněním absolventa oboru sociální antropologie. Vizuální antropologii, jedinečný směr ve výuce představil student Jakub Vaněk. Na závěr jsme posluchačům promítli filmovou závěrečnou práci Jakuba Švece s názvem Speciesismus: soucit na bodu nula.